VIGYÁZZ EZ A TESZT OLDAL!

Felnőtt Férfi ranglista

Helyezés +/- Név Pontszám Kategória
1 0 Farkas Balázs ( Squashberek Sportegyesület ) 642.86 A
2 0 Sebők Benedek ( Szegedi Tisza Squash Sport Egyesület ) 581.36 A
3 0 Boros Dávid ( Egri Squash SE. ) 551.28 A
4 0 Krajcsak Mark ( Budaörsi Labda Egylet ) 545.33 A
5 0 Szabóky Márton ( City Squash Club ) 533.87 A
6 0 Cséffalvay Dániel ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 526.90 A
7 0 Kamocsai Bendegúz ( Squashberek Sportegyesület ) 472.41 A
8 0 Kispéter Ádám ( Budaörsi Labda Egylet ) 439.94 A
9 0 Hoffmann Péter ( Tisza SC ) 419.67 A
10 0 Ulics Máté ( Gekkó Szabadidő és Sportegyesület ) 409.40 A
11 0 Juhász Áron ( Top Challenge ) 388.02 A
12 0 Bíró Balázs ( Squashberek Sportegyesület ) 363.14 A
13 0 Dévald Péter ( Squashberek Sportegyesület ) 361.76 A
14 0 Simon Dániel ( City Squash Club ) 356.88 A
15 3 Makra Roland ( Sport Elit Sportegyesület ) 338.06 A
16 -1 Kőmíves Balázs ( Budaörsi Labda Egylet ) 337.14 A
17 -1 Kovács Zsolt ( Go Ahead Squash Club SE ) 335.34 B
18 -1 Dévald Tamàs ( Sport Elit Sportegyesület ) 335.28 B
19 0 Kozma András ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 312.68 B
20 0 Hyatt James ( Etalon SE ) 311.80 B
21 0 Vas Máté ( Szegedi Tisza Squash Sport Egyesület ) 308.11 B
22 4 Rózsa Barnabás ( Budapest Squash Akadémia ) 306.34 B
23 -1 Török András ( Budaörsi Labda Egylet ) 306.21 B
24 -1 Füredi Péter ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 302.53 B
25 -1 Szüts Dániel Gábor ( Budaörsi Labda Egylet ) 299.10 B
26 -1 Krasznai Gábor ( Szosza SE. ) 298.89 B
27 0 Takács Benedek ( Szeged Squash SE ) 285.06 B
28 0 Kiss Dániel ( Tisza SC ) 283.50 B
29 0 Tóth Miklós ( City Squash Club ) 279.95 B
30 0 Rabi Illés ( Etalon SE ) 276.97 B
31 0 Konfár Tamás ( Etalon SE ) 270.78 B
32 0 Gubi Ramon ( Budaörsi Labda Egylet ) 264.41 B
33 0 Fitos Krisztián ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 253.22 B
34 0 Lőrinczi Balázs ( Budaörsi Labda Egylet ) 242.80 B
35 1 Szilvássy Levente ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 237.61 B
36 584 Czakó Ákos ( Szeged Squash SE ) 233.74 B
37 -2 Konecsni Kristóf ( Alba-Török Squash Sportegyesület ) 230.19 B
38 -1 Török Zoltán ( Top Challenge ) 227.34 B
39 -1 Szebeni Péter ( Squashberek Sportegyesület ) 223.97 B
40 -1 Lőrinczi Attila ( Budaörsi Labda Egylet ) 221.02 B
41 0 Kohlrusz Balázs ( Marostő SE ) 220.92 B
42 -2 Szécsi Dávid ( Sport Elit Sportegyesület ) 219.62 B
43 -1 Nagy Péter Bálint ( Go Ahead Squash Club SE ) 217.24 B
44 -1 Országh Péter ( Egri Squash SE. ) 214.52 B
45 -1 Takács Bence Ágoston ( Tisza SC ) 211.95 B
46 -1 Mikó Márton ( Csé-Team Labdasport Egyesület ) 210.94 B
47 -1 Rácz László ( Gekkó Szabadidő és Sportegyesület ) 210.19 B
48 -1 Tamásy Ábel ( Colosseum-Luxus SE. ) 208.23 B
49 -1 Varga Norbert ( Budaörsi Labda Egylet ) 206.44 B
50 -1 Mesterházy Sándor ( Golden Ball SC. ) 204.99 B
S